O mnie

25 lat minęło!!!!!!!!

Nazywam się Katarzyna Miklińska.

Dokładnie 15 marca 1992 roku rozpoczęła się moja przygoda ze szkoleniem psów.
Zaczęłam tresurę (bo tak to się wtedy mówiło) z moim rocznym psem Szogunem w Zakładzie Tresury Psów RUSS Marka Russa w Warszawie.
Po trzech miesiącach w czerwcu zdaliśmy pierwszy egzamin na Psa Towarzyszącego I stopnia.

Byliśmy najlepsi!
Potem już nie mogłam żyć bez weekendu na szkoleniu, więc od września kontynuowaliśmy naukę na kolejnych stopniach szkolenia.
Następnie zakochałam się w agility (tor przeszkód dla psów) i zaczęły się wyjazdy na pokazy, obozy i zawody, wygrane w Pucharach Polski Agility i zawodach Flayball.

Jak Szogn poszedł na emeryturę w 1999 roku zaczęły się starty z moim drugim psem border collie Tokajem a dwa lata później do startów dołączyła Krystyna - owczarek belgijski.
Z tą dwójką dalej byłam w czołówce Polski i dzięki temu startowałam trzykrotnie w Mistrzostwach Świata Agility.

Moja praca bardziej skupiła się na szkoleniu psów Klientów w ZTP RUSS i trenowaniu Psich Gwiazd na planach filmowych.
Moje 25 lecie doświadczenia zawodowego zbiega się z 5-leciem założenia mojej Bielskiej Szkoły Dla Psa w Bielsku Białej.
Pierwsza grupa PT I wystartowała w marcu 2012 roku.

Cały czas się rozwijam i prezentuje nowe projekty w mojej szkole.

Już dziś zapraszam do nas !!!!

Oprócz profesjonalnych szkoleń dla psów w Bielsku prowadzę w całej Polsce turnusy - WAKACJE Z PSEM, projekt REWOLUCJA PIES, KOLONIE DLA PSÓW, PSIE URODZINY, psie pokazy EVENT PIES, kursy dla dzieci BEZPIECZNE DZIECKO i PIES i wiele innych pomysłów na wspólne spędzanie aktywnie czasu ze swoim psem.

Zapraszam do mojej szkoły, która jest moją pasją od 25 lat.