Opinie

 

Jeśli chcesz zostawić swoją opinię na naszej stronie, będzie nam miło, prześlij ją na adres e-mail: katarzynamiklinska@wp.pl

Cieszę się , że trafiłam z psem do p. Kasi. Ja bałam się wychodzic z Piko na spacer, zeby kogos nieugryzl,a w domu to był horor żeby go okielznac. Po paru lekcjach juz widac efekty. Duzo pracy przed nami, ale tylko z ,,ciocia '' Kasia damy rade calkowicie go ulozyc. Nawet znajomi widza zmiane zachowania psa, ja takze duzo sie ucze od p. Kasi , ma dużą wiedze ktora dzieli sie z nami i do pracy podchodzi z pasja.
Szalony Piko jest o wiele grzeczniejszym psem teraz dzieki Pani

Ewa Wiśniewska

——————-

Kasiu,, my próbowaliśmy innych " nowoczesnych" metod u innych behawiorystow. O mały włos nie skończyło się to źle dla nas i naszej kochanej Suni, która tylko dzięki Tobie została sprowadzona na właściwe tory i teraz wzajemnie się sobą cieszymy. Bardzo dziękujemy i z utęsknieniem czekamy na ciąg dalszy szkolenia

Ewelina Macierzyńska

—————-

Nic nigdy nie dało mi tyle dobrego co te zajęcia, kształtują człowieka i psa. Gdyby nie nasza Ciocia Kasia to Tycia wywróciła by nasz dom do góry nogami.

Magdalena Lorenc

————————

Wiem jaki był mój Franek 2 lata temu a jaki jest teraz, do ideału brakuje, ale tyle ile nauczyliśmy się przez te dwa lata i ile mamy wspomnień ze wspólnych spotkań i wyjazdów to nasze! Metody działają a Franus dalej szaleje na Twój widok, podziwiam za trud, cierpliwość i oddanie!! Co by było gdyby nie Ty, mój pies dawno by już pozjadał wszystkich ludzi na swojej drodze! Mogłabym tak pisać i pisać.. :)

Ania Sygiet
——————-

Kiedy zaczęłyśmy z Bella chodzić na szkolenie wielu było wysmiewnych a po co wam to, pytali czy bella już umie nożem i widelcem jeść... Ale teraz oczy bieleją tym samym osobom kiedy widzą czego można psa nauczyć i czego można nauczyć właściciela. Jeśli tylko zdarzy mi się w życiu inny piesek, jak w dym do Pani Kasi. Pozdrawiam.

Magda Pisulak

—————

Mój krnąbrny Hasior tak bardzo cieszy się jak widzi że jedzie na zajęcia i widzi Kasię i inne psy. A kiedyś każde wyjście na spacer było stresem czy dam radę okiełznać psa żeby iść normalnie zamiast właśnie szarpać się z nim i bać mijać z innymi psami. A spuszczenie ze smyczy poza ogrodzeniem było kompletnie poza zasięgiem, chyba że chciałabym się pożegnać z psem :(!. Tak że Kasiu dziękujemy ci za pracę na szkoleniach i nie tylko ❤️

Edyta Kosturska

————-

Pani Kasiu, Pani wie doskonale jakie było nasze pierwsze spotkanie z Zojusią, slychac nas bylo na całe Bielsko � a i problem,.żeby ją utrzymać i gdyby nie Pani i te zajęcia pewnie byłoby tak do dnia dzisiejszego. Teraz spokojnie możemy wyjść na spacer i przechodzić bez awantur obok innych piesków, jest super

Małgorzat Stec Pieczykolan

———————

"Bardzo polecam i szkołę, i trenerkę! Moja psina okazała się nie do okiełznania warunkach domowych, a nie jest to mój pierwszy pies w życiu!!! Już po pierwszych zajęciach zauważyliśmy, że jednak da się z nią pracować i od niej wymagać, a z każdą lekcją było tylko lepiej! Zresztą, cała grupa piesków robi progres i z prawdziwą przyjemnością obserwuję, jak wszystkie zmieniły się w trakcie kursu!!! "

Pozdrawiamy, Asia Szymańska i Jaga

——————

"Byłam w kilku miejscach i żaden szkoleniowiec tyle mi nie pomógł z moim owczarkiem niemieckim co Pani Kasia ....
Niesamowita osoba, która ma rewelacyjne podejście do psa .. Spokojem i konsekwencją potrafi zdziałać cuda u mojej nieposłusznej Indii... Jak tylko wiem , że organizuje szkolenia wyjazdowe od razu się zapisuje . Kilka dni w jej towarzystwie potrafi zdziałać więcej niż szkolenia na miejscu .. Polecam z czystym sumieniem i każdemu kto ma jakikolwiek problem z wychowaniem psa."

Pozdrawiam serdecznie Monika z Indii z Kołobrzegu