Kasia Trenerka Psów
Bielsko-Biała & Żywiec & Zakopane

Moja szkoła… moje hobby… od ponad 30 lat…

Bezpieczne dziecko i pies

Zachęcamy do skorzystania z naszego programu edukacyjnego przygotowanego dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Nasze spotkania są połączeniem krótkich i ważnych zajęć teoretycznych z bardzo ciekawymi i ważnymi zajęciami praktycznymi z udziałem profesjonalnie wyszkolonego psa przygotowanego w naszej Bielskiej Szkole Dla Psa.

Podczas naszych spotkań dzieci uczą się bezpiecznych pozycji, które należy stosować w kontakcie z obcym psem.

Nasze zajęcia przeprowadzamy w miejscu wyznaczonym przez Państwa, w grupach do 25 osób. Zachęcamy do udziału w zajęciach rodziców i opiekunów dzieci.

Czas trwania zajęć to ok 45 minut dla jednej grupy.

Dzieci biorące udział w zajęciach poddawane są krótkiemu egzaminowi i otrzymują dyplom ukończenia kursu „Bezpieczne dziecko i pies”.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „Bezpieczne dziecko i pies” – skontaktujemy się z Tobą.