Kasia Trenerka Psów
Bielsko-Biała & Żywiec & Zakopane

Moja szkoła… moje hobby… od ponad 30 lat…

Urlop z psem

☀️🐕URLOP z PSEM NAD MORZEM 🐕☀️

🧡Zapraszamy dwa razy do roku na nasze czterodniowe urlopowe treningi z psem nad morzem
🧡 zapraszamy całymi rodzinami – nasz ośrodek Liliowa Zatoka w Bobolinie zapewnia również mnóstwo atrakcji dla dzieci
🧡 Zapewniamy raz dziennie – trzy godziny lekcyjne treningu dla psa i właściciela , w tym również zajęcia z tropienia i elementów terenowych przeszkód, wspólne wykłady przy grillu i wiele innych atrakcji….
🧡Zapraszamy wszystkie pieski pozytywnie nastawione do ludzi i piesków z całej Polski niezależnie czy Wasz pies był szkolony czy nie.
🧡Zajęcia i aktywności dostosujemy do stopnia umiejętności i predyspozycji Twojego psa

😎🌴😎🌴🐕☀️🌴😎☀️🐕😎

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Chcesz wiedzieć więcej na temat najbliższego termin? Wyślij SMS o treści „Urlop z psem” – skontaktujemy się z Tobą.